25.05.2018 - Haliç İş Sağlığı ve Çevre Danışmanlık

Yönetim Sistemi Danışmanlığı

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Müşteri taleplerini en kısa zamanda ve en uygun şekilde yerine getirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, yasal şartlara uyum sağlayarak, kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak, hizmet/ürün kalitesinin etkinliğini sürekli iyileştirmek için geliştirilmiş bir yönetim sistemidir.

 

İşletmenizde ISO 9001 standardının tüm şartlarını yerine getirerek sistem sertifikasını almanızı sağlayabilir, isterseniz sistemin devamlılığı için sürekli danışmanlık verebiliriz.

 

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Doğal kaynak kullanımını azaltmak, sürekli iyileştirme prensibi doğrultusunda oluşan atıkları uygulanabildiği her durumda en aza indirmek, yürürlükteki çevre ile ilgili yasal şartlara tam uyum sağlamak için geliştirilmiş bir yönetim sistemidir.

 

İşletmenizde ISO 14001 standardının tüm şartlarını yerine getirerek sistem sertifikasını almanızı sağlayabilir, isterseniz sistemin devamlılığı için sürekli danışmanlık verebiliriz.

 

ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Hammaddeden teslime kadar tüm proses aşamalarında gıda güvenliğini sağlamak, tedarikçiler, çalışanlar ve müşteriler de dahil olmak üzere tüm paydaşlar arasında memnuniyet ve işbirliği sağlamak, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve kanunlara uygun olarak ürünlerin hijyenik ortamda ve “iyi üretim uygulamaları” çerçevesinde üretimini gerçekleştirmek için geliştirilmiş bir yönetim sistemidir.

 

İşletmenizde ISO 22000 standardının tüm şartlarını yerine getirerek sistem sertifikasını almanızı sağlayabilir, isterseniz sistemin devamlılığı için sürekli danışmanlık verebiliriz.

 

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?

İşletmenizdeki faaliyetler sonucu ortaya çıkabilecek İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tehlike ve riskleri tespit ederek önlemek ya da en aza indirmek, İş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek, İş Sağlığı ve Güvenliği performansını arttırarak sürekli iyileştirmek ve yürürlükteki yasal şartlara tam uyum sağlamak için geliştirilmiş bir yönetim sistemidir.

 

İşletmenizde OHSAS 18001 standardının tüm şartlarını yerine getirerek sistem sertifikasını almanızı sağlayabilir, isterseniz sistemin devamlılığı için sürekli danışmanlık verebiliriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ