25.05.2018 - Haliç İş Sağlığı ve Çevre Danışmanlık

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Haliç Çevre Danışmanlık olarak faaliyetlerimize 2000 senesinde T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan almış olduğumuz yetki belgemiz ile başladık. Bu süreç içerisinde kazanmış olduğumuz tecrübe ile tüm Türkiye’ de hizmetlerimizi genişleyen müşteri yelpazemiz ile sürdürmekteyiz. 16 yıllık Danışmanlık tecrübemizin yanı sıra, gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimiz kapsamına Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Yönetim Sistemi Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetlerini de ekleyerek müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız.

Misyonumuz

Çevre Danışmanlık sektörünün öncü firması olarak özellikle üretim faaliyeti gösteren firmalar dahil olmak üzere, çevre danışmanlık, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, yönetim sistemleri danışmanlığı ve eğitim hizmetleri kapsamında sürdürülebilir kalkınma bilincini benimseterek yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesinde tecrübelerimizi aktararak süreçlerin yönetilmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sürekli ve sağlam adımlarla hizmet gamımızı arttırarak sektöründe lider firma olarak kendimizi geliştirmek ve sürdürülebilir kalkınma bilincinden sapmayarak birikimlerimizi aktarmak.

Hüsne ÇAKMAK
Teknik Müdür